Wie we zijn

Wie zijn wij?

De Protestantse wijkgemeente Dubbeldam is onderdeel van de Protestantse gemeente Dordrecht – Dubbeldam (www.pkn-dordrecht.nl). 

We vieren, leren en dienen het verbond dat God met de mensen aangaat. We zijn actief betrokken met onze omgeving, present in woord en gedrag en we streven er naar een open en gastvrije gemeente te zijn. We zijn pluriform in onze christelijke geloofsbeleving. 

Onze visie

“Wij geloven in de drie-enig God; Vader, Zoon en Heilige Geest en zijn betrokken op elkaar en op de wereld. Wij zijn een gemeente, gevoed en geïnspireerd door het Evangelie van Jezus Christus, die de ware Wijnstok is, in de verwachting van zijn wederkomst Maranatha. We leggen daarvan openlijk getuigenis af en zijn een krachtige geloofsgemeenschap waar mensen, samen met anderen en in het licht van de woorden van God, de zin van hun leven kunnen ontdekken”

Onze missie

“DICHTBIJ GOD, ELKAAR EN DE WERELD”