Vrouwen in Verbinding

Wie we als vrouw ook zijn, partner, single, moeder, dochter, vriendin, hoe oud of jong we ook zijn, aan het begin van onze carrière of misschien wel aan het uitrusten ervan, altijd aan het rennen en het vliegen met duizend ballen in de lucht of eindelijk aangekomen in rustiger vaarwater, met een bagagerek vol levenservaring of ‘slechts’ een handtas vol, we hebben elkaar veel te bieden.

Daarom organiseren wij ongeveer 4 keer per jaar, een gezellige, ontspannen avond voor de vrouwen uit de Wijnstok én daarbuiten in de leeftijd van ± 20 tot ±80 met als doel: ontmoeten, ontspannen, verbinden en plezier.

Naast de vooraf geplande data, is er tussendoor ruimte voor spontane activiteiten, zoals een bijv. een bioscoopbezoek.

Onze rol is in de eerste plaats faciliterend daarnaast deels organiserend.
Ideeën zijn van harte welkom, ook vinden we het fijn wanneer iemand anders een keer het initiatief neemt om iets te organiseren!

En omdat voor niks de zon opgaat, vragen we per avond een financiële bijdrage van €2,50 per keer (bij grote activiteiten kan iets meer gevraagd worden).

Aanmelden voor deze avonden kan via vrouweninverbinding@gmail.com.

We hopen jou (en een vriendin/buurvrouw/zus/tante??) te zien op onze ViV-avonden!

Martine Nobel
Alice van der Hoek