De Wijnstok

PKN Dubbeldam

Dichtbij God, elkaar en de wereld!

Wij geloven in de drie-enig God; Vader, Zoon en Heilige Geest en zijn betrokken op elkaar en op de wereld. Wij zijn een gemeente, gevoed en geïnspireerd door het Evangelie van Jezus Christus, die de ware Wijnstok is, in de verwachting van zijn wederkomst Maranatha. We leggen daarvan openlijk getuigenis af en zijn een krachtige geloofsgemeenschap waar mensen, samen met anderen en in het licht van de woorden van God, de zin van hun leven kunnen ontdekken.

Blijf verbonden als gemeente

Ontdek onze gloednieuwe kerkapp! De kerkenraad van de Wijnstok, samen met 3 andere kerken in Dordrecht, heeft besloten om onze eigen app te lanceren voor een levendige digitale gemeenschap. Deze app biedt een persoonlijke en dynamische tijdlijn voor beveiligde communicatie, digitaal collecteren en toegang tot liturgie, livestreams en nieuws. Ontdek groepen, agenda’s en de gemeentegids – alles op ├ę├ęn plek. De gemeente-app is alleen beschikbaar voor gemeenteleden van De Wijnstok.

Activiteiten van deze week

Neem contact met ons op

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Kerkgebouw 
De Wijnstok
Dubbelsteynlaan West 70
3319 EM Dordrecht
06-29 91 64 09

Kerkkantoor
De Ontmoetingskerk
Slangenburg 3
3328 DN Dordrecht