1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

We gaan weer vliegen


Op zondag 11 november wordt na afloop van de dienst de engelenbode uitgedeeld, het startsein van het engelenproject. Wij, de medewerkers van het engelenuitzendbureau, staan te poppelen om aan de slag te gaan. Heeft u ook zin om weer mee te vliegen om in de adventsweken lichtpuntjes rond te brengen in Dubbeldam? Meldt u dan aan, want wij zijn op zoek naar grote en kleine engelen.

Kent u iemand die in de adventsweken wel een lichtpuntje kan gebruiken? Geef hem/haar dan op, wij gaan er dan voor zorgen dat er een engel naar dat adres gaat vliegen. Meer informatie over dit project vindt u in de engelenbode. Heeft u die gemist? Ze liggen in de hal van de kerk, dus neem er gerust eentje mee.

Aanmelden voor de tijdelijke functie van engel, of opgeven van een medemens kan via het daarvoor bestemde aanmeldingsformulier in de engelenbode, of per e-mail: engelen@pkndubbeldam.nl.

Vliegt u / vlieg jij mee?

Maria Barmentlo, Ivonne Brienesse