1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

We gaan weer vliegen

 


Het engelenuitzendbureau heeft zijn deuren weer geopend. Ook dit jaar zijn we op zoek naar grote en kleine engelen die rond gaan vliegen, lopen, of fietsen. Die zo hun warmte door heel Dubbeldam, en daarbuiten, verspreiden en voor kleine lichtpuntjes zorgen in de harten van hun medemens. Kent u iemand die wel zo’n lichtpuntje kan gebruiken? Geef hem/haar op en wij van het engelenuitzendbureau gaan ervoor zorgen dat er een engel naar die persoon gaat vliegen.

Meer informatie en mogelijkheid tot opgave vindt u in de Engelenbode. Heeft u die gemist? Ze liggen in de hal van de kerk bij de engelenbrievenbus. Opgeven kan ook via engelen@pkndubbeldam.nl.

Maria Barmentlo en Ivonne Brienesse