1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Voortgang verbouwing De Wijnstok

Voor de verbouwing van De Wijnstok heeft het niet doorgaan van de verkoop van de Maranathakerk vooralsnog geen gevolgen. De projectcommissie kan doorgaan met het uitwerken van de verbouwplannen. Er is al mooie voortgang gemaakt.

 

Dankzij alle input vanuit de groepen die van de kerk gebruikmaken, is een goed beeld ontstaan van alle wensen voor het toekomstige kerkgebouw. Dit is door de Projectcommissie vertaald naar een ontwerpschets: een eerste schets van het aanzicht en de indeling van de vernieuwde kerk. Zondag 7 januari zal deze ontwerpschets aan de gemeenteleden worden getoond en toegelicht. Na de kerkdienst is er gelegenheid om te reageren op het ontwerp. De projectcommissie zal dan in de tuinzaal present zijn om uw opmerkingen in ontvangst te nemen en uw vragen te beantwoorden.

 

De projectcommissie is al geruime tijd actief. De commissie bestaat uit de volgende subcommissies: Financiën, Ontwerp, Inrichting, Techniek en Communicatie

Voor vragen of opmerkingen over de verbouwing kunt u contact opnemen met de secretaris: A.J. (Aat) de Leeuw van Weenen.