1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Update World Servants

Zoals u misschien nog weet was het thema van de oliebollenactie ‘Oliebollen voor Ghana’. Er is sinds de jaarwisseling veel gebeurd. Vijf weken geleden werd mijn project geannuleerd vanwege het lage deelnemersaantal. Na gesprekken met World Servants over mogelijke andere projecten, weet ik sinds drie weken aan welk nieuw project ik komende zomer mijn steentje ga bijdragen.

 

De bestemming zal u verrassen. Ik ga namelijk niet naar Afrika maar voor het eerst de Atlantische Oceaan oversteken om mee te helpen aan de renovatie van een jongerencentrum in Prudente de Morais, een dorp vlakbij Belo Horizonte, de 3de stad van Brazilië. De komende weken hoop ik meer informatie over dit project te ontvangen en u hierover te vertellen in een korte presentatie op 11 maart na de kerkdienst.

 

Hartelijk groeten,

 

Ilona van Wingerden