1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Paasasctie voor gevangenen

Zoals u weet doorlopen sinds september vorig jaar jongeren uit de Wijnstok, Wilhelminakerk en de Ontmoetingskerk de zeven werken van barmhartigheid. Dit onder de naam Seven+. Op vrijdag 29 maart 2019 hebben we aandacht gegeven aan het bezoeken van gevangenen.

 

foto met paaseitjes

Omdat je onder de achttien jaar niet de gevangenis mag bezoeken, hebben we wat anders bedacht. Een sportleraar (Rob van Dongen, gemeentelid) werkzaam in de gevangenis en een ex-gedetineerde zijn daarom langs gekomen in de Ontmoetingskerk. Dat was een boeiende avond. Na afloop hebben we ook aan de jongeren gevraagd om iets voor de gedetineerden te kunnen betekenen. Iemand kwam op het idee om chocolade-paaseieren te verzamelen en die voor Pasen bij de gevangenis af te geven. Nu vragen we u om daar gehoor aan te geven. Doet u mee en geeft u een zakje paaseitjes? De paaseitjes kunnen tot en met zondag 14 april in de kerken worden afgeleverd.  Team Seven+ zorgt ervoor dat de chocolade-eitjes afgeleverd worden bij de gedetineerden.