1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Jongerenreis Zambia

Samen met Kerk in Actie organiseert de Protestantse Wijkgemeente Dubbeldam een jongerenreis van zaterdag 18 juli tot en met vrijdag 31 juli 2020 naar Zambia voor jongeren tussen 16 en 21 jaar. Ga mee op een onvergetelijke reis. Wordt voor even deelgenoot van het leven van de lokale bevolking. Verblijf in Zambiaanse gastgezinnen. Ontdek de vele gezichten van de stad Lusaka. Maak mee hoe de kerk van Zambia zich inzet voor jongeren met HIV/AIDS. Verblijf in het guesthouse van het Justo Mwale University waar de familie Blok is uitgezonden, mede namens onze kerk. Maak een echte Zambiaanse kerkdienst mee. Ontdek de hotspots van Zambia, met een bezoek aan de waterval van Kitwe en ontdek al fietsend de giraffes in Nsobe Game Camp.

 

Wil je meer informatie? Kom dan naar de informatieavond op woensdagavond 25 september om 20.00 uur in de Rank en ontdek of deze reis iets voor jou is. Wij weten het antwoord al. Stuur een mailtje als jij er de 25ste bij bent. Je ouders zijn ook welkom, hoor.

 

Zie voor meer informatie www.pkndubbeldam.nl/zambia2020.

 

 

Namens team Zambia 2020

 

Ilona van Wingerden

Martha Huizinga

Tom Kolsters