1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Jongeren sporten en eten met vluchtelingen in Amsterdam

Vorig jaar oktober begonnen we met Seven+, om de zeven werken van barmhartigheid te doorlopen. We hebben er inmiddels drie gedaan en we krijgen hierop leuke reacties van jongeren en hun ouders. We gaan dan ook met volle energie verder, want er is nog veel meer te ontdekken.

 

In september staat het vierde werk centraal: 'vluchtelingen opvangen'. Vrijdag 27 september vertrekken we om 15.30 uur richting het Wereldhuis, een initiatief van de Protestantse Gemeente Amsterdam, in Amsterdam waar het de bedoeling is om samen met mensen zonder verblijfsvergunning te sporten en te eten. Deze activiteit wordt georganiseerd in samenwerking met de landelijke organisatie Jong Protestants, JOP, en Kerk in Actie.

 

Donderdagavond 19 september vindt van 18.00 tot 20.00 uur in het Jeugdhonk in de Wijnstok de voorbereidingsavond plaats.

 

We hopen dat er weer veel jongeren meedoen. Zie voor meer informatie over Seven+: www.pkndubbeldam.nl/seven+

 

Team Seven+

De Wijnstok: Martha Huizinga, Ilona van Wingerden en Tom Kolsters

Ontmoetingskerk: Marjan Berden en Melanie Versteeg

Wilhelminakerk: Hanneke Naaktgeboren en Ronald van der Schelde