1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Indiase maaltijd op zaterdag 10 maart

Op zaterdag 10 maart vindt er een Indiase maaltijd plaats in De Rank. De kosten bedragen 10 euro per persoon en de opbrengsten zijn voor het diaconale project ‘onderwijs voor Dalitkinderen’. Tussen de gerechten door zal Tom Kolsters verhalen delen over het project in India. Er is plaats voor maximaal 35 personen. Aanmelden tot maandag 4 maart bij Ivonne Brienesse: ibrienesse@kpnmail.nl / 078 622 66 24. De maaltijd start om 18.00 uur.

 

Film 'Slumdog Millionaire'

Na de Indiase maaltijd is iedereen van harte welkom om 20.00 uur voor een filmavond in de Rank. Met elkaar willen we de film ‘Slumdog Millionaire’ kijken, passend bij het diaconaal project. U hoeft zich niet aan te melden, we zien u graag verschijnen!