1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Groeien in geloof

De Heilige Geest?! Daar weten we niet zo goed raad mee. In de gesprekken vorig jaar over het nieuwe beleidsplan bleek dat veel mensen hier wel nieuwsgierig naar zijn. De kerkenraad heeft het dan ook opgepakt en er een speerpunt voor dit jaar van gemaakt. Deze cursus is een vervolg op de cursus ‘Groeien in geloof’ van vorig jaar.

 

In vier avonden nemen Peter van de Schelde en Peter Barmentlo ons mee in de zoektocht naar de Heilige Geest. De Heilige Geest zou weleens veel dichter bij ons kunnen zijn dan je denkt! Ook nieuwsgierig naar de Heilige Geest in de Wijnstok? Doe dan mee! De cursus wordt weer gemeentebreed gegeven: iedereen is welkom.

 

Noteer alvast woensdag 13 februari en woensdag 13 maart, donderdag 28 maart en donderdag 11 april. Aanvang 20.00 uur in ‘De Rank’

 

Meer informatie is te vinden in de flyer via de pagina geloofsopbouw.