1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Gemeentereis 2020

Sinds een aantal jaren wordt om de twee jaar vanuit de wijkgemeente Dubbeldam een reis georganiseerd naar een land waar ook enige connectie met de Bijbel en het geloof is terug te vinden. Gezien de politieke situatie in sommige gebieden in Europa en rond de Middellandse Zee valt het niet mee om telkens een goede bestemming te vinden. Als voorbereidingsgroep zijn we er in geslaagd om toch een mooie bestemming te vinden. Van 16 tot en met 30 april 2020 willen we afreizen naar Spanje. We beginnen de reis in Madrid en trekken door midden Spanje om te eindigen in Portugal, Porto. We bezoeken dan onder andere plaatsen als Guadalupe, Salamanca en we gaan varen op de Douro.

 

Er is gezocht naar een goed evenwicht tussen cultuur en natuur. Mocht u geïnteresseerd zijn in deze reis, meld dat even bij een van de (onderstaande) leden van de groep. Zij houden u dan op de hoogte.

 

Frans en Erry Pieters, Ary van Spijk, Wieny Blanken en Jan Post