1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Cursus geloofsopbouw

Vorig jaar zijn we als gemeente tot de ontdekking gekomen dat twee van de zeven kenmerken van een gezonde gemeente om aandacht vragen: ‘bezield geloof’ en ‘een naar buiten gerichte blik’. Beide thema’s willen we dit voorjaar aandacht geven. Wat het eerste betreft, is er de cursus ‘Groeien in geloof’ gepland. Vijf avonden als gemeente samen een cursus doen, met elkaar ontdekken wat groeien in geloof is. In Alblasserdam hebben we eens samen met 90 mensen zo’n cursus gedaan: Een inspirerende ervaring. Met kerst is de folder uitgedeeld, met alle informatie over deze cursus. De folder ligt nog op de tafel achter in de kerk. De cursus is op maandagavond 22 januari, 12 februari, 5 en 26 maart en 16 april, telkens om 20.00 uur, 19.45 koffie/thee. Eén keer in de maand met elkaar ontdekken wat ‘bezield geloof’ is?! Opgeven kan bij Peter Barmentlo!