1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

BLØF-dienst

 

Het heeft al eerder vermeld gestaan, maar bij deze nog maar eens een keer. Op zondag 18 november begint om 16.30 uur de BLØF-dienst. Het gaat volgens Ronald, in ieder geval in muzikaal opzicht, een superdienst worden. Hij, de band en de zangeressen zijn al flink aan het repeteren en het klinkt al hartstikke goed.

Ook Peter zal een mooie en korte overdenking houden met als thema ‘Open je ogen – loop je geluk niet voorbij’. De echte BLØF-kenners zullen deze tekst herkennen uit een bekende songtekst van deze Zeeuwse band.

Dus wil jij of wilt u eens een andere dienst dan anders meemaken, kom dan zondagmiddag naar deze bijzondere dienst.

Peter Barmentlo, Ronald de Leeuw van Weenen, Mirjam de Bus