1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Bijeenkomst Kerk en Israël

Op 5 maart is er weer een bijeenkomst "Kerk en Israël" in de Rank aan de Dubbelsteynlaan West 70, 3319 EM. Wij nodigen u hartelijk uit. Vanaf 9.45 uur staat de koffie/thee klaar. Ds. Michiel de Zeeuw, predikant van de wijkgemeente Wilhelminakerk-Petruskapel, zal spreken over het onderwerp: Is Egypte vermaard om zijn piramiden, bouwwerken rijk aan betekenis en samenhang, Israël zou minstens zoveel indruk kunnen maken met de Psalmen.

 

Toch is vaak minder bekend hoe bijzonder en knap de Psalmen zijn opgebouwd. De verbindingen en getalssymbolieken geven de religieuze en literaire betekenissen extra zeggingskracht. Onder de titel ‘God woont in de witregels-Psalmen in tel’ zal ds. De Zeeuw vertellen over deze rijkdom. Aan de hand van een publicatie van dr. Pieter van der Lugt gaan we de verschillende voorbeelden verkennen.

 

Het wordt ongetwijfeld weer boeiend om deze interessante ochtend bij te wonen!