1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Bijeenkomst commissie Kerk en Israël

Op maandagmorgen 5 februari hopen wij als gezamenlijke commissie van de Andreaskerk en de Wijnstok onze eerste bijeenkomst te houden in het nieuwe jaar. We komen deze keer bij elkaar in de Tuinzaal van de Wijnstok, Dubbelsteijnlaan W. 70, 3319 EM. Vanaf 9.45 uur staat de koffie klaar en om 10.00 uur starten we. Onze spreker op deze ochtend is dhr. Hans Hamburger. Hans is momenteel predikant in opleiding en loopt stage in de Protestantse Wijkgemeente Dubbeldam. Hij woont in Strijen, maar komt oorspronkelijk uit Den Haag. Door zijn joodse wortels en zijn christelijke overtuiging voelt Hans zich betrokken bij het omgaan van christenen en joden. Het thema van deze ochtend is ‘De ontwikkeling van de verhouding van de protestantse kerken en Israël in de laatste eeuw’. Wij hopen u te verwelkomen op deze morgen.