1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Actie voor Dordtse Voedselbank

De maand juni is in onze gemeente “Voedselbankmaand”. Want er zijn lege kratten en dat brengt de verstrekking van boodschappenpakketten in gevaar. We proberen in deze maand dan ook met elkaar zoveel mogelijk in te zamelen voor de Dordtse Voedselbank. Doet u mee?

 

kratten voedselbank

 

Meedoen is heel eenvoudig: u kunt een krat boodschappen sponsoren voor Euro 20,-. Daarmee helpt u een gezin 1 week aan het noodzakelijke boodschappenpakket.
Natuurlijk kunt u ook een half pakket (Euro 10,-) of een kwart pakket (Euro 5,-) sponsoren. En wellicht willen er wel anderen uit uw omgeving meedoen zodat u samen een heel pakket kunt sponsoren. Of misschien wel meerdere pakketten.

 

U kunt uw gift overmaken op rekeningnummer

NL 29RABO 0126 2203 95

t.n.v. Voedselbank Dordrecht.

Graag o.v.v. “Pakkettenactie PKN Dubbeldam”.

 

En: giften aan de Voedselbank zijn fiscaal aftrekbaar!


Namens de diaconie, namens de Voedselbank van Dordrecht, namens de vrijwilligers die daar werken maar vooral namens de ontvangers van de
boodschappenkrat: héél veel dank voor uw gift!


Uw diakenen