1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

‘Aandacht voor je relatie’

Dinsdag 1 oktober, om 20.00 uur, start de reeks ‘aandacht voor je relatie’, geleid door Dirk en Nel Frans, en Tom en Aryanne Kolsters. De avonden zijn bedoeld voor getrouwde en samenwonende stellen. Het maakt niet uit of je twee of twintig jaar samen bent. De zeven dinsdagavonden zijn bedoeld om je op een leuke en zinvolle manier toe te rusten in je relatie. Hieronder een ervaring van deelnemers van de vorige keer:

 

"We hadden even de tijd en ruimte om samen te praten over hoe we in onze relatie staan. En dan bedoelen we ook echt samen, dus niet met de hele groep. Ook de cursusleiders gaven met hun open en eerlijke verhalen veel inspiratie tot denken, praten en handelen".

Er hebben zich al diverse stellen opgegeven, maar we zoeken nog een aantal stellen om de reeks te starten. Meedoen? Stuur via hier een mailtje. Meer informatie vind je ook op de website www.pkndubbeldam.nl/relatie.

 

Dirk en Nel Frans

Tom en Aryanne Kolsters