Hoe gaat het met de app?

Maar liefst 264 leden hebben de weg naar onze gemeente app inmiddels gevonden! Er worden al volop berichten geplaatst en geliked. Ook weten steeds meer mensen de weg naar het ‘Geef gedeelte’ te vinden.

Veel gemeenteleden geven aan hoe fijn het is dat je onder het kopje ‘Gemeente’ gezichten bij namen kunt vinden. Al deze dingen dragen bij aan verbinding tussen ons als gemeenteleden. Er zijn uiteraard ook zaken die nog beter kunnen. Daar wordt door zowel Donkey Mobile als door de webredactie continue aan gewerkt. Zo is er een oplossing gevonden voor betrokkenen bij de kerk die niet als gemeentelid staan geregistreerd. Dit zijn zgn.: Vrienden van de Wijnstok. Voorbeelden hiervan zijn bijv. een niet-gedoopte die meerderjarig is geworden of iemand die de kerk heeft verlaten maar die wellicht voorzichtig weer een stap terug wil doen. Deze “vrienden van de Wijnstok” worden geregistreerd in de ledenadministratie. Wil je jezelf ook registeren als vriend? Mail dan naar leden@pkndubbeldam.nl

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!