Afscheidsavond Peter en Maria

Op 25 augustus is de afscheidsavond van Peter en Maria. We gaan er met elkaar een leuke avond van maken. Daarvoor hebben we je hulp nodig!

  • Heb je ideeën voor invulling van de avond, graag doorgeven aan Marijke Koppelaar (marijkekoppelaar@upcmail.nl) of Nelleke Bras (nellekeaukje@gmail.com).
  • Heb je leuke of bijzondere foto’s van Peter en/of Maria die we mogen gebruiken, graag sturen naar één van bovengenoemde emailadressen.
  • We willen Peter en Maria een glossy meegeven. Hiervoor kun je een kleine bijdrage aanleveren door bijvoorbeeld een leuke herinnering te schrijven of een leuke foto met verhaaltje aan te leveren. Marijke en Nelleke zullen dit verzamelen en er een geheel van maken. We zien de stukjes graag tegemoet.
  • En als laatste willen we een mooi cadeau als gemeente aanbieden. Hiervoor kun je geld overmaken op NL80RABO0373702949 t.n.v. PWG Dubbeldam te Dordrecht, graag onder vermelding van ‘Afscheid Peter’.

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!