Kliederkerk

Zondag 25 juni is er weer Kliederkerk in de Beatrixschool.  

Deze keer hebben we als thema “Storm op het meer”. We hopen op mooi weer, want we hebben veel leuke en afwisselende activiteiten gepland staan, zoals een (water)parcours, maar ook een spel, een levensgrote boot bouwen, een proefje met een tornadomaker en een bootje knutselen…  

De start is weer om 11 uur en we eindigen rond 13 uur.  

Jullie zijn weer van harte welkom om samen met ons te vieren, te ontdekken en te eten.  

Om deze dag tot een succes te maken hebben we jullie hulp nodig. We zoeken mensen die ons deze ochtend kunnen helpen met:  

  • het van tevoren thuis bakken van pannenkoeken voor de lunch (mogen koud meegenomen worden) 
  • het begeleiden van een activiteit/spel 
  • het klaarzetten en/of opruimen van de activiteiten

Benieuwd wat Kliederkerk is? Zie hier ons filmpje

 

Versterking kernteam Kliederkerk  

Als we volgend jaar ook nog Kliederkerk willen vieren met elkaar hebben we DRINGEND versterking nodig in het kernteam, anders zijn we helaas gedwongen om te gaan stoppen. Dat zou jammer zijn omdat er veel gezinnen van zowel binnen als buiten de kerk naar Kliederkerk toekomen. Zij kunnen hierbij samen op een creatieve manier het geloof beleven.  

We zoeken minimaal 3 mensen die de bijeenkomsten willen voorbereiden. Kliederkerk vindt vier keer per jaar plaats.  We horen graag van je als je interesse hebt!

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!