Bij de diensten

Zondag 14 mei wordt Tirza Jane Eliza gedoopt, dochter van Hanno en Jolanda. De gemeenteband verleent haar medewerking. Het kinderlied is deze zondag: ‘Ik wens jou’ van Trinity, dat wordt gezongen door Nora, Sanne, Lieve, Elise van de kinderkerk zelf! Ze hebben zelf bedacht om dit lied te zingen, nadat zij een vraag kregen over talenten en zou je het willen laten zien in de kerk. Daniel gaat gitaar spelen. We kijken er naar uit! 

Op zondag 21 mei gaat ds. M.C. van Pelt uit Ridderkerk voor. Rien Prins is ouderling van dienst. Op zondag 28 mei vieren we het Pinksterfeest. We lezen Handelingen 2: 1-13. Thema is: Vol van de Heilige Geest!? Dirk Frans is ouderling van dienst. De gemeenteband verleent haar medewerking. Goede diensten toegewenst! 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!