Heb jij je al aangemeld voor VUUR?

De eerste aanmeldingen voor het Pinksterfestival VUUR zijn binnen. Heb jij je al aangemeld? Op 13 mei kun je Pinksteren met al je zintuigen ontdekken en ervaren. Een programma voor jong, oud… en alles daartussenin! De activiteiten zijn erg laagdrempelig en zeer divers. Dit evenement is daarom heel geschikt om een bekende van je voor uit te nodigen. Op de website festivalvuur.nl vind je alle activiteiten en kun je je ook inschrijven. Let op: tot 30 april is er nog korting op de toegangsprijs. Ook zoeken we nog diverse vrijwilligers voor begeleiding van enkele activiteiten voor een uurtje op de dag zelf. Dat kun je ook aangeven bij aanmelding. We kijken er naar uit!  

Namens het organisatieteam ‘VUUR’ 

Magchiel, Miranda, Jorien, Lonnieke, Martha, Fred, Sandra, Aryanne en Tom 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!