Pinksterfestival ‘Vuur’

Het duurt nog even maar hier alvast een ‘save the date”. Op zaterdag 13 mei 2023 vindt voor de tweede keer het Pinksterfestival ‘VUUR’ plaats. Ontdek en ervaar Pinksteren met al je zintuigen! Voor jong en oud en…. alles daartussenin. Met een bomvol programma. Zoals de PinksterElementenchallenge, Escape room, PinksterPoppenkast, de Pinkstertour en de PinksterExperience. Ook zijn er geheel nieuwe activiteiten zoals de workshop Tikva en een indrukwekkende demo van kunstenaar Gravuur. We eindigen muzikaal met een PinksterPraise en natuurlijk VUUR! Reserveer daarom 13 mei van 15.30 tot 21.00 uur in jouw agenda want dit wil je niet missen! Aanmelden kan vanaf 20 maart via de website festivalvuur.nl.

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!