Sponsordiner 31 maart

Op vrijdag 31 maart wordt er een groot sponsordiner georganiseerd voor het goede doel. Iedereen is welkom, ook de kinderen! De maaltijd begint om 18.15 uur. De dresscode is ‘casual chique’, dus informeel met een chique twist. Je kunt je ook aanmelden voor een muzikale bijdrage op deze avond! 

De kosten bedragen 10 euro p.p. (voor kinderen tot 18 jaar is een speciaal tarief van 5 euro). Het geld is, na aftrek van de kosten, bestemd voor de slachtoffers van de aardbeving in Syrië en Turkije. Het is uiteraard mogelijk om een extra bijdrage te doen voor het goede doel. 

Er is een ruime keuze uit gerechten, ook vegetarisch.  
 
Voorgerecht:  
Je kunt kiezen uit de volgende soepen:  

  1. Paprikasoep
  2. Kippensoep
  3. Poolse bietensoep  

Hoofdgerecht:  
Je kunt kiezen uit de volgende gerechten:  

  1. Currygerecht met vlees
  2. Vegetarisch currygerecht
  3. Indonesisch gerecht Smoor Daging (met vlees)
  4. Indonesisch gerecht Smoor Daging (vegetarisch) 
  5. Een Hollands menu: aardappelkroketten met groente en gehaktballen 

Je kunt je opgeven via de knop onder dit bericht. Vermeld daarbij duidelijk je naam en de namen van je gezinsleden en geef aan wat jij/jullie willen eten. Als je een muzikale bijdrage wil leveren, kun je dat ook doorgeven.

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!