Passion40daagse

Vanuit de landelijke kerk is er de Passion40daagse. Daar doen we als Wijnstok ook aan mee. Op donderdagavond 16 maart komt Mirjam van de Vegt naar Dordrecht. Al stiltetrainer neemt Mirjam je deze avond mee langs natuurlijke scheppingslessen rondom liefhebben vanuit rust. Uit liefde voor jou – jij bent een liefhebber, maar hoe blijf je liefhebben en verbinden zonder jezelf leeg te geven? Wat is de rol van rust in verbinding? En wat leren we daarvan uit de schepping? Leer van de bomen, hoe zij rusten en verbinden in de grond – en van daaruit vrucht dragen! Lessen uit het bekende boek ‘De kracht van rust’ worden verbonden met lessen uit de natuur. Je moet wel kaarten bestellen: zie https://zingenindekerk.nl/passion40daagse.

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!