Keukentafelgesprekken

Bij ons thuis vroeger vonden de meeste gesprekken plaats aan de keukentafel. Zomaar een gesprek van mens tot mens. Het jaarthema is ‘Aan tafel’. Dan denk je al snel aan eten, maar je kunt dus ook aan goede gesprekken denken. We hebben een programma ontwikkeld om aan tafel elkaar te ontmoeten, in gesprek met elkaar te komen over wat geloof voor ons betekent en de rol van de bijbel daarin.  

De eerste avond is op donderdag 9 maart, bij Ineke Schouten, de tweede avond op maandag 13 maart, bij Jan en Elly Post, de derde avond op dinsdag 21 maart, bij Lien Brand en Bernard van Driel.

Je kunt je voor één van deze avonden aanmelden bij Ria Kolsters via de knop hieronder. Wees er snel bij, er is plaats voor hooguit 8 à 10 mensen. Ik hoop op goede gesprekken rond de ‘keukentafel’!

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!