Afscheid en jubileum

Op 9 januari 2023 was het 40 jaar geleden dat onze oud-predikant ds. Evert Westrik bevestigd werd als predikant in Beerzerveld. Op zondag 15 januari is dit in Boskoop in een feestelijke dienst gevierd. Sommige van ons waren erbij. We willen vanaf deze plaats Evert ook van harte feliciteren met deze mijlpaal! 

Nico van der Leer heeft afscheid genomen als predikant geestelijk verzorger van Dubbelmonde. Jarenlang is Nico als geestelijk verzorger op allerlei gebied werkzaam geweest in Crabbenhoven. We willen hem hartelijk bedanken voor al zijn werk. In de dienst van 12 februari waarin Nico ook voorgaat, willen daar aandacht aan besteden. 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!