Seven+ gaat koken bij het DAC

Op zondag 15 januari gaan we met Seven+ koken voor de bezoekers van het diaconaal aandachtscentrum. We verzamelen om 11:15 uur bij de Wilhelmina. Gerda van het DAC legt eerst kort uit wat het DAC doet en daarna gaan we samen koken! Om 13:00 uur gaan we samen met de bezoekers eten. Kom jij ook? Aanmelden kan bij sevenplus@pkn-dordrecht.nl 

De actie is onderdeel van het diaconale programma dat de Wijnstok samen met de Ontmoetingskerk en Wilhelminakerk-Petruskapel is gestart. Het doel van het programma is jongeren tussen de 12 en 16 jaar bewust te maken en te activeren zich in te zetten voor hun naasten. 

De naam van dat programma is SEVEN+, een naam die verwijst naar de zeven ‘werken van barmhartigheid’ uit de Bijbel. Deze keer is aan de beurt: ‘hongerigen eten en dorstigen drinken geven’.

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!