Nieuwe ambtsdragers gevraagd

Begin en eind volgend jaar nemen we afscheid van een aantal ambtsdragers. Dat maakt dat de kerkenraad op zoek is naar versterking. De kerkenraad spreekt oprecht waardering uit voor al het werk dat door gemeenteleden buiten de kerkenraad wordt verzet. Tegelijkertijd hebben we ook gemeenteleden nodig die zich vanuit een ambt inzetten voor de gemeente. Iedere kerk heeft een kerkenraad nodig en dus ook ambtsdragers. We zoeken daarom ook dit jaar weer naar gemeenteleden die hun gaven en talenten vanuit een ambt in willen zetten voor de gemeente. Wellicht iets voor u/jou? 
Neem dan contact op met onze scriba-echtpaar Hans & Dinie Nijhof op mailadres scriba.pkndubbeldam@gmail.com. We gaan graag met je in gesprek om hierover van gedachten te wisselen. En weet je namen van gemeenteleden die je onder de aandacht van de kerkenraad wilt brengen? Geef deze namen dan  door via voorgaand mailadres. Vanuit de kerkenraad wordt dan contact gelegd. De kerkenraad kijkt uit naar je reactie.

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!