Collecte kinderkerk voor ziekenhuis in Oeganda

Bij de groepen van de kinderkerk wordt wekelijks gecollecteerd.  
Op dit moment sparen we met elkaar voor UCCF (Uganda Child Care Foundation). UCCF zamelt geld in voor medicijnen en verbandartikelen voor het ziekenhuis in Kasaka, één van de projecten in Oeganda. Elke financiële bijdrage is nu extra welkom omdat door de hoge inflatie in Oeganda de mensen het ziekenhuis niet meer kunnen betalen. Zij worden dan veelal gratis geholpen waardoor er weer te weinig inkomsten zijn om medicijnen aan te schaffen, die ook veel duurder zijn geworden. Wij vinden het belangrijk om op deze manier met de kinderen te denken aan anderen die het minder hebben. 

Sparen jullie met ons mee? 

Groetjes van de leiding van de kinderkerk

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!