Wat doet de diaconie 

Het werk van de diaconie is niet voor iedereen even zichtbaar. Veel van het werk gaat anoniem en vindt plaats achter de schermen. Diaconie is vooral voor de mensen die het moeilijk hebben. Dit kan zijn omdat iemand ziek is, hulpbehoevend is of financiële problemen heeft. De diaconie kan helpen in de eerste nood en meedenken hoe verder te gaan. Het is mooi en dankbaar werk. Momenteel zijn er 6 diakenen in de huidige kerkenraad. In het verleden gingen diakenen ook op bezoek bij mensen die dat nodig hadden. Helaas zijn we niet meer in de luxe dit te kunnen doen, we zijn met te weinig diakenen om dit te realiseren. Dat maakt dat de diakenen ook niet meer altijd weten wie er ziek zijn of hulp nodig heeft. We hopen dat je met ons mee wil denken en ons een seintje geeft als een gemeentelid hulp nodig heeft.  

Momenteel leven we in moeilijke tijden. Wellicht zijn er ook gemeenteleden die het financieel moeilijk hebben. Dit is niet altijd zichtbaar voor de buitenwereld. Mensen zullen ook niet gauw om hulp vragen uit trots of schaamte. Heb je het financieel moeilijk of vermoedt je dat iemand het zwaar heeft en wat extra’s goed kan gebruiken, dan kun je een van de diakenen benaderen. We kunnen ook meedenken bij twijfel. Dit kan anoniem gebeuren als dat beter voelt. Laten we juist in deze tijd ook kerk zijn met en voor elkaar.  

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!