Vossenjacht 16 oktober

Op zondag 16 oktober organiseert Kliederkerk een Vossenjacht in de wijk Dubbeldam. We starten om 11:00 uur bij de Beatrixschool. Na de vossenjacht sluiten we af met pannenkoeken. Kun jij alle vossen vinden en weet je ook welk Bijbelfiguur hij/zij is? 

De vossenjacht wordt georganiseerd door Kliederkerk, een creatief programma voor gezinnen. Samen ontdekken, vieren en eten staan centraal. Wij hebben er zin in, hopelijk tot dan! 

 

Pannenkoekenbakkers gezocht  Kliederkerk is dringend op zoek naar pannenkoekenbakkers! Een belangrijk onderdeel van kliederkerk is om ook samen te eten. Graag zouden we met alle gezinnen weer pannenkoeken eten. Wil jij ons helpen? Laat het dan weten aan Evelien Felix of stuur een mail  

 

Groeten van Team Kliederkerk 

Evelien Felix, Ivana de Jonge, Marleen Weidenaar, Inge Prins en Martha Huizinga 

Heb je vragen of wil je meer info? Mail dan naar kliederkerk@missiedordt.nl

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!