Rouwverwerkingskring – hoe verder na verlies…..

Wanneer u korte of langere tijd geleden te maken heeft gehad met verlies van een geliefde (echtgenoot, kind of ouder) ben je van harte welkom op onze Rouwverwerkingskring.  Er zal vooral ruimte zijn voor het uitwisselen van ervaringen en het uiten van gevoelens. Natuurlijk kan dat alleen wanneer men zich veilig voelt binnen de (kleine) groep. Onderwerpen die aan de orde komen zijn o.a.: -kennismaken met elkaar en het verlies – moeilijke dagen- wat is echte troost. Begrijpelijk wanneer je meer informatie wilt of wanneer je twijfelt of het wat voor je is. Je kunt ons bellen of mailen. 


Margot Overduin, 06-18196866 / m.overduin2@kpnplanet.nl

Martha Huizinga, 06-51719450 / huizinga.mf@gmail.com. 

 

Op dit moment is nog niet bekend wanneer de kring opgestart gaat worden. Je wordt via het kerkblad verder geïnformeerd. Martha Huizinga en Margot Overduin 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!