Wie heeft er niet soms last van stress, van spanning, van piekeren en negatieve gedachten. Van somberheid misschien ook wel? Dan kan mindfulness een uitkomst zijn. Bij mindfulness denk je misschien aan boeddhabeelden en oosterse meditatie. Maar er is ook zo iets als mindfulness vanuit een christelijk perspectief.  

Geke Boeringa uit Lekkerkerk heeft zich hierin verdiept, en wil ons een avond meenemen in dit onderwerp. Zelf schrijft ze daarover:  

Deze aandachttraining is een zoektocht naar werkelijke beleving van jouw leven in de omgang met God. Dit helpt om innerlijke rust & vrede te vinden. De aandachttraining leert je anders te leren denken. Hierbij is het geloof in God de basis. 

Mocht je interesse hebben, laat het me weten, pbarmentlo@gmail.com.  

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!