Huiskringseizoen 2022-2023: leef je geloof!

 

Ruim 20 jaar geleden is een groep gemeenteleden gestart met huiskringen, ook wel gemeentegroeigroepen genoemd. Nog altijd zijn er elk jaar 2 of 3 groepen actief bij verschillende gemeenteleden thuis in wisselende samenstelling. Een huiskring is een gesprekskring waarin groei in geloof, aandacht voor elkaar en gastvrijheid centraal staan. Het is een vorm van gemeenteopbouw. Dit jaar staat de brief Jakobus centraal. Deze brief is niet zo bekend, maar wel erg inspirerend en vooral praktisch. 

 

Vanaf eind september starten de groepen op de dinsdag- en donderdagavond. Afhankelijk van het aantal aanmeldingen bekijken we de mogelijkheid om ook op de woensdagavond een kring te starten. We komen 1x per 3 weken bij elkaar. Je bent van harte welkom! Wil je meedoen of wil je meer informatie over de huiskring stuur dan een mailbericht naar jeanettedevlaming@gmail.com

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!