Creatief aan de slag met de psalmen

De psalmen kom je overal tegen. In boeken, muziek, in gedichten, in beeldende kunst. Altijd weer die psalmen, van de vroegste eeuwen tot in deze tijd. En waarom eigenlijk? Zijn zo briljant, zo spitsvondig? Nee, dat zijn ze eigenlijk niet. De psalmen zijn zo eenvoudig als onze gebeden vaak zijn: Heer, help mij, of: o God, wat ben ik blij. Zo simpel als onze diepste woorden zijn. En daarom zo herkenbaar. Sjef Hutschemakers heeft alle 150 psalmen getekend. Het zijn hele expressieve verhalen geworden. Met deze tekeningen willen we twee weken aan de slag gaan om er zelf onze eigen verhaal ervan te maken. Maria Barmentlo zal ons daarbij helpen. Het is de bedoeling met jullie werken een nieuwe expositie te maken. Heb je zin om mee te doen?! pbarmentlo@gmail.com of tel. 078-6454339. 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!