Oproep voor tweedehands schoenen

Vector schoenen PNG-afbeelding | PNG Mart

Bij de noodopvang voor vluchtelingen op de Marconiweg is een urgent probleem m.b.t. schoenen. Veel mensen zijn aangekomen op slippers, en zowel het Rode Kruis, het Leger des Heils, als de Kledingbank zijn door de schoenen heen. Op korte termijn zijn er veel tweedehands schoenen nodig, vooral voor heren, maar ook voor dames, maten 36 t/m 46.

Hebt u schoenen die wel weg kunnen, maar nog zeer bruikbaar zijn, dan kunt u die zondag a.s. 28 augustus inleveren bij de kerk.

Met alles wat teveel wordt ingeleverd, wordt de voorraad van de Kledingbank weer aangevuld, zodat ze daar de komende weken weer nieuw binnengekomen Oekraïners, statushouders en andere minima van schoenen kunnen voorzien.

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!