Terugblik op Rommeldam

Het zit erop: De 45e Rommeldam op 21 mei was een groot succes! We hadden natuurlijk prachtig weer de gehele dag en het was gezellig druk.

Op de medewerkers-avond hebben we de opbrengst bekend kunnen maken. Wat een geweldige opbrengst: maar liefst 29.500 Euro. Het op 2 na hoogste bedrag ooit!

Dit bedrag werd wel beïnvloed door de resultaten van 2020 en 2021. We hebben toen wel uitgaven gehad en helaas geen inkomsten. De belangrijkste uitgaven waren kosten voor hout, cv en elektra om de nieuwe Rommeldamzaal te kunnen inrichten. De kosten totaal waren 3.500 Euro.

Dus met de kosten eraf konden we 26.000 Euro verdelen waarbij er dan aan de diaconie een bedrag geschonken is van 2.600 Euro en een bedrag van 23.400 Euro voor de Kerk. Prachtig allemaal en wat fijn dat we met zo velen zo een mooie dag hebben kunnen beleven.

Dank alle medewerkers en sponsors die deze dag weer tot een onvergetelijke hebben gemaakt!

Groet en tot 10 juni 2023

Bestuur Rommeldam (Annet, Jaap, Johan, Thea en Hans)

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!