Bijzondere dienst zondag a.s.

Zondag zal er een bijzondere dienst zijn. Vanuit onze wijkgemeente wordt een pioneersteam uitgezonden. Tom en Aryanne Kolsters, Fred en Sandra Doeze Jager vormen samen de pioniersplek ‘Het levenshuis Dordt’. Overal in Nederland starten er nieuwe missionaire initiatieven, om op een andere manier kerk te zijn in onze samenleving, in de hoop mensen te bereiken die we anders als kerk nooit zouden bereiken.

Tom en Aryanne, Fred en Sandra blijven gewoon lid van onze kerk, gelukkig! Maar vanuit ons midden willen we ze Gods zegen meegeven bij dit nieuwe initiatief, en hopen dat het levenshuis tot zegen mag zijn van veel mensen, hier in Dordt en straks ook daarbuiten. Hun begeleider Nico van Splunter en de contactpersoon van de PKN, Jaap van der Giessen, zullen zondag ook aanwezig zijn en een rol vervullen in de dienst. Het pioniersteam heeft ook nog een verrassing voor ons!

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!