Alle maatregelen vervallen

Wij zijn zeer verheugd dat er vanaf a.s. vrijdag 25 februari geen beperkende maatregelen meer gelden voor het kerkelijk leven. Vanaf komende zondag is aanmelden via Kerktijd.nl dan ook niet meer nodig. We zijn zo blij omdat de kerk niet alleen de plek is waar we dichtbij God komen, maar ook dicht bij elkaar. De geloofsgemeenschap is essentieel voor ons geloofsleven.  

We willen wel samen rekening houden met mensen die, om wat voor reden dan ook, nog voorzichtig zijn. Daarom zal vanaf nu, tot nader bericht, het vak met stoelen het dichtst bij de uitgang van de kerkzaal ingericht worden voor mensen die graag anderhalve meter afstand willen houden.  

Na afloop van de dienst geven we hen ook gelegenheid om als eerste de kerkzaal te verlaten. Omdat er in het vak waar we de anderhalve meter respecteren maar een beperkt aantal zitplaatsen is, wordt degenen waarvoor afstand houden niet noodzakelijk is, verzocht elders in de kerk plaats te nemen. 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!