Kliederkerk

Op zondag 13 februari is er weer Kliederkerk! Ook deze keer hebben we een creatieve invulling gekozen. We organiseren namelijk een Jozef QR tocht door de wijk Dubbeldam. Doen jullie ook mee? De route is ongeveer 3 km lang, dus je kunt het als gezin lopend doen. Ben je al wat ouder? (11-12 jaar) dan is het ook leuk met een vriend(in)!  

Tijdens de QR tocht volg je aan de hand van GPS coördinaten een bepaalde route. Onderweg zie je op 7 locaties een blad met een QR-code, een opdracht, wat weetjes en de coördinaten voor de volgende locatie. Om mee te doen heb je een telefoon met internet en een QR reader nodig (als app of via de camera van je telefoon). De startlocatie is de Beatrixschool. 

De tocht is beschikbaar op zondag 13 februari vanaf 10:00 uur t/m 17:00 uur. Veel plezier!

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!