Actie kerkbalans 2022

ACTIE KERKBALANS  15 januari tot en met 28 januari. 

Beste gemeenteleden,

15 januari begint de jaarlijkse actie Kerkbalans. Ongeveer de helft van onze leden wordt benaderd per brief, die door vele “lopers” wordt thuisgebracht. Ook halen zij de ingevulde brief weer op in de tweede week. Trouwens hulde voor de lopers, hartelijk dank! De andere helft van onze gemeente wordt per email benaderd, omdat zij ooit daarvoor hun emailadres hebben doorgegeven. Dit zal op 17 januari door het kerkkantoor gebeuren, dus let dan op uw mailbox, eventueel bij de spam. De totale opbrengst gebruiken we altijd voor de kosten van onze eigen gemeente, zoals  salarissen, onderhoudskosten, energiekosten en overige uitgaven van onze wijkkerk. 

Dit alles met het motto: Samen voor de kerk van morgen!

Doet U mee?                                                                                                      

Uw kerkrentmeesters. 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!