Jeugddienst 23 januari

De komende jeugddienst op 23 januari zullen we zoveel mogelijk jongeren een taak geven in de kerkdienst, zodat ze erbij aanwezig kunnen zijn!
Het thema is ‘God zoeken’. In de jeugdraad is besloten om het project rondom Zambia 2020 af te gaan ronden. Het geld van deze actie wordt gedoneerd aan de 2 goede doelen in Zambia; Een project voor aidswezen en een project voor studenten van ‘de justo mwale university’. Hierbij krijgen studenten prepaidkaarten zodat zij hun studie ook online af kunnen ronden. We hebben aan Thijs en Marike Blok gevraagd of zij een aantal studenten kunnen interviewen en te vragen wat voor impact het op hen heeft dat zij een donatie krijgen.
De jongeren hebben inmiddels gehoord dat de reis naar Zambia niet doorgaat.

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!