KliederKerst-pakket

Op zondag 12 december zou er weer Kliederkerk worden gehouden in de Beatrixschool met het thema ‘KliederKerst’. Door het hoge aantal coronabesmettingen zien we daar deze keer vanaf.

Maar we hebben wel een leuk alternatief: we maken namelijk KliederKerst-pakketjes voor thuis! Zo kun je met je eigen gezin alsnog KliederKerst vieren! In het pakketje zitten een boekje met leuke opdrachten, materialen om te knutselen, tips voor een viering en iets lekkers.

Willen jullie als gezin graag zo’n Kliederkerst-pakket? Mail dit dan uiterlijk 5 december naar kliederkerk@missiedordt.nl. Dan zorgen wij dat er een pakketje voor jullie klaar staat wat je op zondag 12 december tussen 11.00 en 11.30 uur bij de Beatrixschool op kan halen.

Let op: het aantal pakketjes is beperkt, dus wacht niet te lang met aanvragen!

Meer weten over kliederkerk? Zie: https://missiedordt.nl/kliederkerk/

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!