Podcast tip

Ik kan je een podcast aanbevelen waar ik zelf graag naar luister. Het is een podcast over profeten in deze tijd. Het is gemaakt door Kees van Ekris, die ook gepromoveerd is op het thema profetische verkondiging. Het gaat om bekende voorgangers als Desmond Tutu, Martin Luther King, Dietrich Bonhoeffer en Bisschop Muskens en verrassend ook Angela Merkel. Er komen ook wat onbekendere namen voorbij:  Frère Christian de Chergé, Dorothy Day, en Jacques Ellul. Over deze podcast wordt het volgende geschreven: Wat is wijsheid in deze gistende tijd, waarin zoveel in beweging is? Hoe kom je waarheid op het spoor bij zoveel talkshows en tweets? Welke stemmen vertrouwen we? Acht moderne profeten uit de recente christelijke traditie wijzen ons de weg. Ze leefden allemaal in maatschappelijke crises. https://www.eo.nl/podcasts/moderne-profeten. Daarnaast zijn er nog allerlei andere interessante podcasts; bijv. Dit is de bijbel, met allerlei boeiende verhalen over de bijbel, of theologie podcast, interessante gesprekken met en over bekende theologen. 

Van harte aanbevolen! 

Peter Barmentlo 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!