Johan den Hoedt geeft orgelconcert in de Wijnstok

Op zaterdag 13 november om 15.00 u. wordt er voor het eerst na de grote verbouwing een feestelijke concert gegeven door de organist van deze kerk:  
Johan den Hoedt.  
Hij heeft voor deze gelegenheid een programma samengesteld met bekende orgelwerken als Toccata, Adagio und Fuga in C-dur (BWV 564) van Johann Sebastian Bach en Sonate d-moll opus 65 nr.6 van Felix Mendelssohn, Bartholdy en meer eigentijdse werken van Nederlandse bodem, zoals Passacaglia van Jan Welmers, Shalom van Toon Hagen en Petit Suite pour Grand Orgue van Hayo Boerema. 

Via de beamer kun je meekijken bij de speeltafel. 

Na afloop is er gelegenheid om nog wat na te praten, een drankje te nuttigen en een kijkje te nemen bij de cd-tafel. 

De entree is vrij maar om de onkosten te dekken, wordt aan de uitgang wel een financiële ondersteuning gevraagd middels een collecte. 

Welkom!

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!