Na het succes van de Bløf kerkdienst in 2018 en de Nederpopdienst in 2019 is het de bedoeling om begin 2022 de draad weer op te pakken met een popdienst: een kerkdienst die in het teken staat van liedjes uit de hitlijsten, geprojecteerd op het geloof. 

Dit jaar willen we de gemeente aan het woord laten om input te leveren voor deze dienst. Is er een stuk popmuziek waar je een bepaalde geloofsherinnering bij hebt, of wat jou raakt op het gebied van je geloof, dan willen we graag dat verhaal in de popdienst laten horen. Voorbeelden waren al voldoende te horen in de eerdere popdiensten, maar er is vast nog veel meer repertoire dat het verdient om gehoord te worden. 

De muziek en zang worden verzorgd door de gemeenteband, het verhaal wordt geleverd door jou! De mogelijkheid bestaat om dit verhaal zelf te vertellen, maar als je liever hebt dat iemand anders dit vertelt is dat ook prima. 

Wil jij bijdragen aan deze bijzondere dienst? Stuur dan de volgende gegevens naar popdienst@pkndubbeldam.nl:  

  • Je naam
  • Uitvoerende artiest van het lied
  • Titel van het lied
  • De uitleg waarom dit stuk popmuziek zo bijzonder voor jou is in je geloof

De voorwaarden:

  • Het moet een lied zijn uit de hitparade, dus geen muziek die puur als gospel is uitgebracht of in de liedboeken staat 
  • De gemeenteband kiest uit de inzendingen die liederen die haalbaar zijn qua uitvoering
  • Uiterste inzendatum is 7 november 2021 
     

Met vriendelijke groeten,

 

De Popdienst organisatie: 

Carel Bruinings
Peter Barmentlo
Ronald de Leeuw van Weenen

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!