Pannenkoekenbakkers en assistenten gezocht!

Om zondag 10 oktober de Kliederkerk te kunnen organiseren, zoeken we nog hulp. Hou jij van pannenkoeken bakken en wil jij helpen met een vrolijke lunch? We zoeken nog mensen die een stapel pannenkoeken willen bakken. Je kunt deze dan langsbrengen op zaterdagavond 9 oktober of op zondag 10 oktober voor 10:00 uur. Wij kunnen ze ter plekke opwarmen. Vind je het leuk om te assisteren tijdens de kliederkerk? We zijn ook nog hard op zoek naar vrijwilligers die op de zondag zelf willen helpen met hand- en spandiensten. Kun jij ons helpen? Laat dit dan weten aan Martha Huizinga via huizinga.mf@gmail.com.

PS: 10 oktober geen tijd, maar wil je je wel graag inzetten? We zijn ook nog hard op naar leiding voor het jeugdwerk en hulp bij de crèche!

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!